Nr katalogowy: 364

Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

Nr katalogowy: 364

Zmierzający, 1993

olej, płótno; 65 x 40 cm;
opisany na odwrocie: MIKOŁAJ KASPRZYK / "ZMIERZAJĄCY" / OLEJ 93 / 40 X 65.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł