Nr katalogowy: 363

Tatiana i Nikołaj CZAPLIN, XX w.

Nr katalogowy: 363

Bez tytułu, 1999

olej, płótno; 56 x 60 cm;
sygn. p. d.: T&H CZAPLIN 99.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł