Nr katalogowy: 350

Serge VASILENDIUC - pseud. Jarogniew BAZYLEWICZ

Nr katalogowy: 350

Cicerale, Piazza Chiesa, 2009

olej, płótno; 60 x 40 cm;
sygn. p. d.: SV. (monogramem ujętym w romb);
estymacja: 3 800 - 4 600 zł