Nr katalogowy: 344

Andrzej KURZAWSKI (1928-2012)

Nr katalogowy: 344

Bez tytułu, 1996

akryl, płótno; 42,5 x 49 cm (w świetle oprawy):
sygn. p. d.: A. Kurzawski ‘96.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł