Nr katalogowy: 342

Aneta RÓŻNICKA (ur. 1986)

Nr katalogowy: 342

Poranek, 2019

olej, płótno; 70 x 80 cm;
sygn. p. d.: Aneta Różnicka;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł