Nr katalogowy: 335

Czesław ROMANOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 335

Gigant w okowach, 2014 - 2015

olej (technika własna), płótno; 115 x 90 cm;
sygn. na dole pośrodku: Cz. Romanowski 2015;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł