Nr katalogowy: 320

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 320

Ukrzyżowanie z kobietami w ciąży, 1969

litografia barwna, papier czarny; 69 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ewa Kuryluk (ołówkiem), p. d.: numer odbitki 4/6 (ołówkiem).
estymacja: 13 000 - 15 000 zł