Nr katalogowy: 310

Filip LEONIAK (ur. 1995)

Nr katalogowy: 310

Wrestling, 2020

akryl, płótno; 180 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie F. Leoniak / „Wrestling” / acrylic on canvas / akryl na płótnie / 180 x 180 cm / 2020.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł