Nr katalogowy: 610

Rosenthal AG, Selb

Nr katalogowy: 610

Wazonik ze złoconymi bukiecikami

porcelana kremowa (Elfenbeinporzellan), druk złoceniem matowym i błyszczącym;
Niemcy, Rosenthal AG, Selb (Bawaria), 4 ćw. XX w. (od poł. lat 80.)
estymacja: 300 - 350 zł
Cena sprzedaży 250 zł