Nr katalogowy: 20

Ryszard WOŹNIAK, XX W.

Nr katalogowy: 20

Ryby, 1990

olej, płótno; 75 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: 19 RTS 90;
estymacja: 2 000 - 2 300 zł