Nr katalogowy: 16

Kazimierz WILK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 16

Złote chryzantemy, 1992

olej, płótno; 65,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: K. WILK
estymacja: 1 600 - 2 200 zł