Nr katalogowy: 10

Irena ŁUCZYŃSKA-SZYMANOWSKA (1890-1966)

Nr katalogowy: 10

Maki w wazonie, ok. 1960

olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. p. d.: Łuczyńska Szymanowska
estymacja: 3 800 - 4 600 zł