Nr katalogowy: 7

Maurice (Blumenkranc) BLOND (1899-1974)

Nr katalogowy: 7

Martwa natura na krześle, 1962

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. i dat. l. g.: M Blond 62;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł