Nr katalogowy: 3

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 3

Róże w wazonie, 1946

olej, karton naklejony na tekturę; 91 x 69 cm;
sygn. i dat. p. g.: Teod. Grott 46 (ołówkiem).
estymacja: 6 500 - 7 500 zł