Nr katalogowy: 44

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 44

Mężczyzna w kaszkiecie

olej, płótno; 51 x 41 cm;
sygn. p. g.: J. ZUCKER
estymacja: 12 000 - 14 000 zł