Nr katalogowy: 33

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 33

Wiejska dróżka

olej, płótno dublowane; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
estymacja: 15 000 - 18 000 zł