Nr katalogowy: 73

Jan Maksymilian KASPROWICZ (1906-1986)

Nr katalogowy: 73

Sprzedawca dywanów

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. l. d. J.M. Kasprowicz
estymacja: 3 000 - 3 600 zł