Nr katalogowy: 49

Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)

Nr katalogowy: 49

Martwa natura z winogronami

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Ebiche
estymacja: 13 000 - 15 000 zł