Nr katalogowy: 33

Artur RUTKOWSKI (1895-?)

Nr katalogowy: 33

Na wozie, 1932

olej, tektura; 25 x 35 cm,
sygn. i dat. p. d.: A. Rutkowski 1932
estymacja: 1 100 - 1 300 zł