Nr katalogowy: 32

Konstanty NIEMCZYKIEWICZ (1848-1917)

Nr katalogowy: 32

Wybór Piasta Kołodzieja na wodza Polan, 1902

olej, płótno dublowane; 44 x 64 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Niemczykiewicz / Lwów 1902
estymacja: 9 000 - 11 000 zł