Nr katalogowy: 37

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 37

Na statku, 1945

piórko, tusz, akwarela; 17 x 29,4 cm (w świetle passe partout);
sygn. p.d.:AU 1945
estymacja: 2 200 - 2 600 zł