Nr katalogowy: 32

W. ZIMMERMAN (?), XIX / XX w.

Nr katalogowy: 32

Portret dziewczyny

kredka, papier brązowy; 35,5 x 29,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Zimmerman
estymacja: 1 600 - 1 900 zł