Nr katalogowy: 26

Roman KAWECKI (1868-1939)

Nr katalogowy: 26

Akt leżącej kobiety, 1933

olej, płótno; 90 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: Kawecki / 1933
estymacja: 6 700 - 7 500 zł