Nr katalogowy: 25

Marcel KRASICKY (1898-1968)

Nr katalogowy: 25

Akt leżącej kobiety

olej, tektura; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: M. Krasicky
estymacja: 3 000 - 3 600 zł