Nr katalogowy: 23

Agustín Salinas Y TERUEL (1861-1928; inne źródła: 1862-1923)

Nr katalogowy: 23

Hiszpanka

olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 30,5 cm; sygn. l. d.: A. Salinas / Seville
estymacja: 4 700 - 5 300 zł