Nr katalogowy: 16

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 16

W drodze, ok. 1900

akwarela, papier; 26 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Setkowicz
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł