Nr katalogowy: 15

Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 15

Kara Fatma

akwarela, gwasz, papier; 22,5 x 15,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie)
estymacja: 3 500 - 4 000 zł