Nr katalogowy: 14

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1977)

Nr katalogowy: 14

Ułani

akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
gwasz, papier;
35 x 29 cm;
sygn. p. d.: Trzeszczkowski

estymacja: 6 000 - 7 000 zł