Nr katalogowy: 2

Adam STYKA (1890-1959)

Nr katalogowy: 2

Droga przez pustynię

olej, płótno; 80 x 64 cm;
sygn. p. d.: El Oued ADAM / STYKA (w kwadracie)
estymacja: 60 000 - 70 000 zł