Nr katalogowy: 1

Abram Jefimowicz ARCHIPOW (1862-1930)

Nr katalogowy: 1

W chłopskim obejściu

olej, płótno; 63 x 81cm;
na odwrocie napis: ABRAM JEFIMOWICZ / ARCHIPOW
estymacja: 130 000 - 150 000 zł