Nr katalogowy: 607

Nr katalogowy: 607

Szkło dekoracyjne z motywem koni

szkło przeźroczyste, szlifowane, rytowane; 10,5 x 16 x 5,5 cm.
sygn.: R. Šuda. Czechy, 2. tercja XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł