Nr katalogowy: 15

Kazimierz WILK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 15

Martwa natura ze słonecznikiem, 2000

olej, płótno; 61 x 73 cm;
sygn. p. d.: KWilk 2000
estymacja: 2 500 - 2 800 zł