Nr katalogowy: 614

Nr katalogowy: 614

Para świeczników z amorkami

porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
Niemcy, naśladownictwo Miśni z sygnaturą imitującą markę miśnieńską, XIX/XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł