Nr katalogowy: 605

SÄCHSISCHE PORZELLANFABRIK ZU POTSCHAPPEL, CARL THIEME (ZAŁ. 1872) ?

Nr katalogowy: 605

Zegar z herbami Polski i Saksonii

wys. 86 cm; nie sygnowany.
Niemcy, Drezno, koniec XIX w. - (XIX/XX w.?).
estymacja: 30 000 - 35 000 zł