Nr katalogowy: 33

MŰLER (?), XIX w.

Nr katalogowy: 33

Portret mężczyzny - miniatura

gwasz, kość; 6 x 5 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. wzdłuż krawędzi z lewej u dołu: Muler - pinxit (? - słabo czytelnie).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł