Nr katalogowy: 28

Autor nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 28

Portret mężczyzny w czerwonym mundurze - miniatura

gwasz, kość , śr. 5,8 cm (w świetle okrągłej oprawy);
oprawa drewniana złocona, wymiar oprawy: 14,5 x 10,5 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł