Nr katalogowy: 25

Gustaw Daniel BUDKOWSKI (1813-1884)

Nr katalogowy: 25

Portret mężczyzny, 1865

olej, płótno; 53 x 45 cm;
sygn. przy prawej krawędzi po środku: G Budkowski / 1865 (? - ryty); poniżej ucięta sygn. G. Bu... / 18...;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł