Nr katalogowy: 22

Juliusz SCHOPPE (1795-1868)

Nr katalogowy: 22

Portret młodej kobiety, 1842

olej, płótno dublowane; 28,5 x 23,5 cm;
sygn. z lewej, po środku: J. Schoppe/ 1842;
estymacja: 12 000 - 14 000 zł