Nr katalogowy: 12

Artysta nieokreślony (XIX w.) - Jan STYKA (1858-1925) ?

Nr katalogowy: 12

Ziemianin

ołówek, papier; 65 x 48,5 cm.
Według przekazu rodzinnego praca Jana Styki była pierwotnie sygnowana, obecnie podpis autorski niezachowany.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł