Nr katalogowy: 4

Jan Chrzciciel LAMPI Młodszy (1775-1837) - przypisywany

Nr katalogowy: 4

Portret Ferdynanda Higersbergera z żoną

olej, płótno dublowane; 175,5 x 137 cm.
Wybitny przykład malarstwa portretowego na ziemiach polskich z przełomu XVIII i XIX wieku.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł