Nr katalogowy: 2

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 2

Hetman Stefan Czarniecki

olej, płótno dublowane;
Jedno z licznych powtórzeń wizerunku wielkiego hetmana, por. „Hetman Stefan Czarniecki” w zbiorach Muzeum Narodowego w Lublinie.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
Cena sprzedaży 16 000 zł