Nr katalogowy: 347

Stanisława PIETRZAK-KRUPIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 347

Przypływ, 2016

olej, płyta; 23 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. g.: SPK/2016 (inicjał wiązany w prostokącie);
estymacja: 3 500 - 4 000 zł