Nr katalogowy: 342

Dariusz ŚLUSARSKI ( ur. 1979)

Nr katalogowy: 342

Vinci, 2010

olej, płótno; 70x 50 cm;
sygn. p. d.: ŚLUSARSKI D;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł