Nr katalogowy: 328

Andrzej POLLO (1939-2001)

Nr katalogowy: 328

Pytolot

akryl, technika mieszana, płótno; 65 x 100 cm;
sygn. i opisany z boku obrazu: PYTOLOT / A / POLLO.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł