Nr katalogowy: 323

Janusz TARABUŁA (ur. 1931)

Nr katalogowy: 323

Kompozycja, 1953

olej, collage, technika mieszana, płótno; 39,5 x 59 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi po środku: Tar 53.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł