Nr katalogowy: 321

Michał PISERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 321

Bez tytułu, 2021

akryl, olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. Pisera / 2021.
estymacja: 3 700 - 4 400 zł