Nr katalogowy: 319

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 319

White, Green and Blue, 2021

olej, płótno; 160 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: MB'21;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł