Nr katalogowy: 318

Filip LEONIAK (ur. 1995)

Nr katalogowy: 318

In flagranti, 2021

akryl, olej, płótno; 180 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: F. Leoniak / In flagranti / 180 x 160 cm / akryl i olej na płótnie / 2021 r.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł