Nr katalogowy: 315

Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)

Nr katalogowy: 315

25 rocznica bitwy pod Lenino

olej, płótno; 78 x 60 cm;
opisany na odwrocie: OPOWIEŚĆ O / (zamalowane) oraz papierowa nalepka z opisem pracy i podpisem
estymacja: 5 200 - 6 200 zł