Nr katalogowy: 314

Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)

Nr katalogowy: 314

Uczta

olej, płótno; 75 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Z. PUSZCZYŃSKA.
estymacja: 7 600 - 9 500 zł